Proslava mature

MaturantiU subotu 15. lipnja popodne, nakon što su okončani ovogodišnji maturalni ispiti, u Konviktu je upriličena promocija 15 ovogodišnjih maturanata, a to su: Ivan Bartulović, Milan Galić, Toni Gogić, Gabriel Ilić, Bernarda Ivičević, Vilko Jugović, Dragan Knežević, Martina Liješnić, Goran Matičević, Ivana Petrović, Stipe Rotim, Maja Santai, Marinela Tomičić, Emilija Zdilar i Stjepana Zloušić.

Čestitamo svima!

Svečanost dodjele diploma glazbeno su obogatili učenik Gregor Jurišić i pijanist Bartolomej Stanković, a veselju su se potom pridružili i jubilarci: učenici koji su maturirali prije 10, 20, 35 i 50 godina. Svi su se oni veseljem okupili kako bi zajedno oživjeli uspomene na dane provedene u visočkoj obitelji. Hvala svima koji su svojim dolaskom i sudjelovanjem u fešti učinili da se vrijeme na trenutak zaustavi.

O proslavi je riječju i slikom izvijestio i portal www.visoko.co.ba.